Jak się nie zakochać?

Autor: Majewska-Brown Nina
Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2016-06-14
Kategoria: Powieści obyczajowe
ISBN: 9788378188810
Ilość‡ stron: Ilość stron: 462

Znacie to? Wszystko jest zaplanowane i pod kontrolą, nareszcie odbiliście się od dna i teraz może już być tylko lepiej. Zaczynacie oddychać pełną piersią i wtedy... los płata wam figla, a wy wpadacie w zastawioną przez niego pułapkę.

Nina, po stracie najbliższych osób, na nowo buduje swój świat, według tylko jej znanych reguł. Przynajmniej tak sądzi ona sama. Nieustannie walczy z konwenansami, uprzedzeniami i dziwnymi zbiegami okoliczności, stając się bohaterką zabawnych sytuacji oraz pełnych humoru zderzeń z rzeczywistością. Przy niej nie sposób się nudzić. Zawsze znajdzie się w centrum uwagi, choć za wszelką cenę chce prowadzić spokojne życie.

A miłość? Skrada się niepostrzeżenie, z najmniej spodziewanej strony i w najmniej oczekiwanym momencie. Czy mimo podszeptów rozsądku Nina da się porwać uczuciu?

Napisana z werwą, pełna dynamicznych zwrotów akcji i humoru powieść odważnie demaskuje nasze kompleksy i słabości, mówi o przywarach, ludzkiej głupocie, a jednocześnie daje zastrzyk optymizmu i nadziei. Mistrzyni chick-litu!

Nina Majewska-Brown, absolwentka polonistyki na UAM, przez lata pracowała w różnych wydawnictwach, a obecnie wychowuje synów i prowadzi dom. Jak się nie zakochać to ciąg dalszy – po "Wakacjach" i "Zwyczajnym dniu - życiowych perypetii Niny, kobiety po przejściach." Obie powieści spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem czytelników.

Patroni medialni
logo 1logo 2logo 3logo 4logo 5logo 6logo 7logo 8logo 9logo 10logo 11logo 12logo 13logo 14