W nadziei na lepsze jutro

nominacja internautów
Autor: Ewa Bauer
Wydawnictwo: Szara Godzina
Data wydania: 2017-09-18
Kategoria: Powieści obyczajowe
ISBN: 978-83- 65684-23- 3
Ilość‡ stron: Ilość stron: 240

Młoda kobieta, która pragnie być szczęśliwa i przeciwności, które ją spotykają. Czy prawdziwa miłość istnieje? Historia Anny przeplata się z losami dwóch kobiet, których życie również nie układa się tak, jak by sobie tego życzyły. Bohaterowie powieści przechodzą metamorfozy, podejmując różne, nie zawsze słuszne decyzje. Czy w poszukiwaniu miłości wolno wszystko? Powieść "W nadziei na lepsze jutro" jest pierwszym tomem trylogii Kolory Uczuć. Tom drugi "Kruchość jutra" ukaże się w styczniu, a w marcu 2018 roku – "Słoneczne jutro".

"Historia o miłości tak trudnej, tak bolesnej, że nie chciałabyś przeżyć czegoś podobnego. A może jednak właśnie o to chodzi, aby odczuwać wszystko na wiele sposobów i wśród tej mnogości doznań odnaleźć prawdziwą miłość? Czy bohaterka powieści odszuka drogę do tytułowego jutra, które zamiast zdrady zafunduje jej wreszcie odrobinę szczęścia? Autorka zaserwuje Ci, Droga Czytelniczko, prawdziwą emocjonalną wycieczkę do świata zwykłych ludzi popełniających błędy, szukających właściwych dróg i pragnących lepszego jutra. Warto przeczytać i przemyśle" Agnieszka Lingas-Łoniewska, pisarka.

Ewa Bauer – z wykształcenia prawniczka, ale serce oddała literaturze. Mieszka w Krakowie z mężem i dziećmi, interesuje się psychologią, włada językiem hiszpańskim, uwielbia podróże w nieznane, ale najczęściej odwiedzanym przez nią miejscem jest Barcelona. Miłośniczka Małego Księcia. Posiada kolekcję ponad czterdziestu tłumaczeń tej książki na różne języki. Chociaż nieraz mówiła, że pisanie książek odłoży sobie na czas emerytury, postanowiła przyspieszyć ten proces, czego efektem jest jej debiutancka powieść  "W nadziei na lepsze jutro". Kolejnymi są "Kruchość jutra" i  "Kurhanek Maryli". Strona autorska  www.ewabauer.pl

Patroni medialni