Będę tobą

Autor: Janelle Brown ;
Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2022-09-28
Kategoria: Proza obca
ISBN: 9788326839153
Ilość‡ stron: Ilość stron: 440

Błyskotliwa mieszanka powieści obyczajowej, psychologicznej i rozpalonego kalifornijskim słońcem thrillera.

Sam jest trzeźwa od roku, to znaczy odkąd ostatni raz rozmawiała ze swoją bliźniaczką Elli. W dzieciństwie były praktycznie nierozłączne, ale kiedy odkryło je Hollywood i stały się nastoletnimi gwiazdami telewizji, ich niezwykła więź pękła. Ostatecznie Elli wybrała spokojne życie żony prawnika, a Sam spróbowała kariery dorosłej aktorki – tylko po to, by popaść w uzależnienie od narkotyków i alkoholu.

Jednak pewnego dnia Elli nagle znika, zostawiając pod opieką Sam dopiero co adoptowaną córeczkę. Trop wiedzie do podejrzanej organizacji coachingowej, na której czele stoi tajemnicza dr Cindy… Żeby dowiedzieć się, co stało się z siostrą, Sam będzie musiała zagrać swoją ostatnią, być może najważniejszą rolę – przyjąć tożsamość zaginionej Elli. W ich poplątanym życiu robiła to już wiele razy i zwykle z katastrofalnym skutkiem. Ale tym razem stawka jest nieporównanie wyższa…

W swojej najnowszej powieści Janelle Brown, autorka doskonałej „Oszustki”, znów balansuje na granicy thrillera i pełnej suspensu powieści obyczajowej w stylu „Wielkich kłamstewek”. Tym razem na celownik bierze dziecięcy show-biznes, toksyczną kulturę wellness i siostrzaną więź, która może nadawać życiu sens albo je zniszczyć.

JANELLE BROWN jest autorką świetnie przyjętego thrillera „Oszustka” oraz innych bestsellerów „New York Timesa”: „Nie mam nastroju na miłość”, „Watch Me Disappear” i „This Is Where We Live”* . Jest nie tylko pisarką, lecz także eseistką i dziennikarką; jej teksty były publikowane m.in. na
łamach: „New York Timesa”, „Vogue’a”, „Elle”, „Wired”, „Self”, „Los Angeles Timesa”. Pochodzi z San Francisco, choć na co dzień mieszka w Los Angeles, z mężem Gregiem i dwójką dzieci.

SklepCenaLink
Patroni medialni